GÜVENLİK

Site Güvenliği

Sitemizde, on-line olarak yapacağınız alış verişlerde olası bir güvenlik problemi ile karşılaşmamanız için Dünya'ca kabul görmüş en güvenli iletişim teknikleri kullanılmıştır.

Kredi Kartı bilgilerini şifreleyen 128Bit SSL güvenlik sertifikası ve tüm Dünya'da kullanılmakta olan Kredi Kartı Onay Kodu (CVC2,CVV2) ek bir önlem olarak kullanılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz doğrudan ilgili bankaya ulaşmaktadır, dolayısı ile bu bilgilerin bizim ya da başka kişiler tarafından görülmesi söz konusu değildir.

Gizlilik İlkesi

Notacini.com üye ve müşterilerinden elde ettiği kişisel bilgileri hiçbir koşulda üçüncü kişilerle ve kurumlarla paylaşmamakta, bu bilgilerin gizliliğine saygı ve özen göstermektedir.

Gizlilik Politikası

Sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları notacini.com’a aittir.
 
Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
 
notacini.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için notacini.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
 
Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘ nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, notacini.com PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.
 
Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, notacini.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
 
Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin notacini.com tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, notacini.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.
 
notacini.com sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
 
Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi notacini.com ’den yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.
 
notacini.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız e-mail içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.
 
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tüketici Haklarına Saygı

Notacini.com 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ışığında müşterilerinin haklarına saygılı olmayı taahhüt eder.