ABRSM 2019 - 2020 Piano Exam Pieces Grade 8 (Sınav Kitabı)

ABRSM

NC-ABRSM-2019-P008

5,0 (0 Yorum)


Kitapta yer alan tüm parçalar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecektir.
 
Sitemizde listelenmekte olan kitaplarının tümü, ilgili yayınevlerinden yasal yollarla ithal edilerek, orjinal olarak ithal bandrolleri ile satılmaktadır. 
 
ABRSM Sınav Parçaları Grade 8 
 
Bu nota kitabı, ABRSM’in 2019-2020 Grade 8 piyano sınav repertuarının A, B ve C listesinden seçilmiş  9 parçasını içermektedir. Sınava girecek adayların bu parçalardan seçimler yapması mümkündür.
 
Bu nota kitabında yer alan parçalar, farklı kaynaklardan bir araya getirilmiştir, parçalar, çalanların performansları göz önünde bulundurularak gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Editör tarafından kolaylık sağlamak adına parmak numaraları, süsleme önerileri ve metronom tempoları verilmiştir. Eser ve besteciler hakkında detaylı bilgiler sayfa altlarında dipnot olarak verilmiştir. Parmak numaraları ve editör düzenlemeleri sınavlar için zorunlu olarak değil, yol gösterici olması açısından verilmiştir.
 
Grade 8 Seviyesinin diğer kitapları olan Grade 8  Scales and Broken Chords ve Grade 8 Specimen Sight Reading Tests kitapları ile set tamamlanmaktadır.