Sonata in A for Violin and Piano Op.100

Brahms, Johannes

NC-01-5075

5,0 (0 Yorum)

FiyatıKDV Dahil
709,90 TL
1-3 Taksit
Havale / EFTKDV Dahil
674,41 TL
24 saat içerisinde kargoya verilir

Brahms'ın bir enstrüman ve piyano için bestelediği eserler serisi dünya üzerinde ilk defa bu derece detaylı ve açıklamalı akademik araştırmalar ile hazırlanan önsözü ile, yepyeni Urtext edisyonu baskısı stoklarımızda!

Brahms'ın piyano ve ve bir enstrüman için yazdığı eserler, oda müziği repertuvarında önemli yer tutmaktadır. Bu eserler, Brahms'ın yakından tanıdığı ve birlikte çaldığı müzisyenler düşünülerek bestelenmiş, Brahms müzikal metnin finalize edilmesi konusunda bu muzisyenlerle birlikte çalışmıştır.

Barenreiter'in akademik araştırmalar sonrasında bir araya getirdiği yeni Urtext edisyonu serisinde, eserin oluşumu, yayın tarihi, ve çalışmaların ilk seslendirilişleri ile ilgili uzun ve detaylı açıklamalar sunmakta, ve bu eserleri çalışacak sanatçılar için daha önce görülmemiş detayda bilgi sağlamaktadır. 

19. yüzyıl çalışma teknikleri, rubato, ritmik esneklik, vibrato portamento ve yay işaretlemeleri ile ilgili notlar ve öneriler ayrı bir kitapçık halinde sunulmaktadır. Eserlerin keman partitürleri, yay işaretleri ve parmak numaraları olan ve olmayan 2 ayrı set halinde de sunulmaktadır. 


İLİŞKİLİ ÜRÜNLER