ABRSM 2019 - 2020 Piano Exam Pieces Grade 2 (CD li Kitap)

ABRSM

NC-ABRSM-2019-P002cd

5,0 (0 Yorum)

FiyatıKDV Dahil
422,50 TL
1-3 Taksit
Havale / EFTKDV Dahil
401,38 TL
24 saat içerisinde kargoya verilir

Kitapta yer alan tüm parçalar, 30-04-2022 ye kadar geçerliliğini sürdürecektir.

Sitemizde listelenmekte olan Royal Academy kitaplarının tümü, ilgili yayınevlerinden yasal yollarla ithal edilerek, orijinal olarak ithal bandrolleri ile satılmaktadır. 

 

ABRSM Sınav Parçaları Grade 2 (CD'li)

Bu nota kitabı, ABRSM’in 2019-2020 Grade 2 piyano sınav repertuarının A, B ve C listesinden seçilmiş 9 parçasını içermektedir. Sınava girecek adayların bu parçalardan seçimler yapması mümkündür.

Bu nota kitabında yer alan parçalar, farklı kaynaklardan bir araya getirilmiştir, parçalar çalanların performansları göz önünde bulundurularak gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Editör tarafından kolaylık sağlamak adına parmak numaraları, süsleme önerileri ve metronom tempoları verilmiştir. Eser ve besteciler hakkında detaylı bilgiler sayfa altlarında dipnot olarak verilmiştir. Parmak numaraları ve editör düzenlemeleri sınavlar için zorunlu olarak değil, yol gösterici olması açısından verilmiştir.

 

Grade 2 sınav parçalarının tümü kitabın içindeki CD'de kayıtlıdır.

 

Grade 2 aşamasının diğer kitapları olan Grade 2 Scales and Broken Chords ve Grade 2 Specimen Sight Reading Tests kitapları ile set tamamlanmaktadır.